
Despre relații, conectare și un nou atelier – „În relație, Eu cum mă conectez?”
Aud des în cabinet, în terapiile individuale și de cuplu deopotrivă – mă simt deconectată, simt că nu mai comunicăm,

Aud des în cabinet, în terapiile individuale și de cuplu deopotrivă – mă simt deconectată, simt că nu mai comunicăm,
A înțelege nu înseamnă a ierta, a scuza sau a justifica. A înțelege trece dincolo de morală, fără să excludă morala.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullam.